Firma MOBILARCH Architekci korzysta z profesjonalnego oprogramowania CAD/CAE wspomagającego projektowanie, którego wyłącznym dostawcą jest firma INTERsoft. Pozwala nam to sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez inwestorów i tworzyć projekty na europejskim poziomie. Skomplikowany proces modelowania obiektu w 3D przebiega sprawnie dzięki nowoczesnym systemom komputerowym sukcesywnie wprowadzanym do naszej firmy. Pozwala to, już na etapie koncepcji, wyeliminować ewentualne problemy i kolizje, które mogłyby pojawić się na dalszym etapie projektowania. Równolegle posiadamy pełną kontrolę nad statyką obiektu, ekonomicznymi rozwiązaniami oraz energooszczędnością i ekologią.

INTERsoft to polski lider rynku oprogramowania CAD. Oferta firmy zawiera pełną gamę oprogramowania do projektowania i obliczeń wszelkich konstrukcji.

Oferta firmy obejmuje właściwie każdą dziedzinę projektowania – od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, pojedynczych projektantów oraz grup niezależnych uczestników procesu projektowego, współpracujących ze sobą na etapie tworzenia opracowania. Firma świadczy również usługi w zakresie projektów informatycznych, wizualizacji architektonicznych oraz obliczeń konstrukcyjnych.